Staňte sa Členom

Sme občianske združenie a to úplne apolitické. Ak sa vám páči náš cieľ činnosti a to podporovať naše deti, budeme veľmi radi ak sa k nám pridáte.

Ako členovia máte právo sa podielať na rozhodovaní združenia, prispievať svoji nápadmi, čo a ako by sme mohli spraviť, čo podporiť a kde dať vyzbierané peniaze.

Čím nás bude viac, tým viac sa o nás bude vedieť,  a tým viacej vecí vieme spraviť. Potrebujeme vaše nápady, nech naša činnosť nie je jednotvárna...spravme svet našich detí pestrejším.

Členom sa môžete stať jednoducho, vyplňte priložený formulár a spojte sa s nami.

Podporte nás ako Dobrovoľník

Ak nemáte chuť či čas sa zaoberať formálnymi záležitosťami ako sú členské schôdze a volby orgnánov združenia, ale naša činnosť sa vám páči a chce nám aspoň niekedy pomôcť, staňte sa našim dobrovoľníkom.

Spojte sa s nami, a my vám radi povieme, čo a kedy organizujeme a ako nám môžete pomôcť. Nakoniec je veľmi pravdepodobné, že naša činnosť ovplyvní i vaše dieťa.

Ďalšou obrovskou výhodou je, že za dobrovoľnícku činnosť vám môžeme vystaviť potvrdenie a potom nám môžete namiesto štátu darovať až 3% dane!


Potrebujeme Dobrovoľníkov

- Koncom januára a začiatkom februára 2019 chceme čo najviac ľudí z Golianova osloviť a oboznámiť ich s našim združením a tým ako nám jednoducho a "zadarmo" môžu darovať 2% dane. K tomu potrebujeme rozniesť do schránok všetkých domov v dedine informačný leták. Ak máte chuť sa poprechádzať ulicami našej dediny počas krásneho zimného dňa, dajte nám vedieť, zavolajte, alebo napíšte. Súčasne chceme počas 2 týždňov denne v informačných stánkoch v škole, skôlke a v kultúrnom dome oboznámiť ľudí osobne, ako nám môžu daň darovať a o aké potvrdenie majú svojho zamestnávateľa požiadať, aby tak mohli spraviť.

 - Do konca marca 2019 môžu ľudia poukazovať 2% dane neziskovým a občianskym združenia. V polke marca preto chceme zorganizovať na každý deň počas 2 týždňov akcie v priestoroch školy, škôlky a kultúrneho domu, kde ľuďom pomôžeme daň zaplatenú štátu darovať nám, našim deťom.  Všetko im vysvetlíme, že ich to nič nestojí, potrebné formuláre za nich vypíšeme a odovzdáme na daňový úrad. Ak chcete pomôcť, aby naše peniaze nešli štátu, ktorý to aj tak rozkradne, ale aby zostali u nás doma, dajte nám prosím vedieť.

Za vašu pomoc vám všetkým veľmi pekne ĎAKUJEME.